Jensen Ackles Türkiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı

+3
özge
***eziii***
jensen-buket
7 posters

My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı Empty My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı

Mesaj tarafından jensen-buket Ptsi Ağus. 03, 2009 8:32 pm

My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı Sevgililer+G%C3%BCn%C3%BC+Katliam%C4%B1+-+My+Bloody+Valentine+3D

Yapım:
2009 ~ ABD, Kanada
  • Tür:
    3 Boyutlu, Gerilim, Korku
  • Yönetmen:
    Patrick Lussier
  • Senaryo:
    Todd Farmer, Zane Smith, John Beaird
  • Senaryo (Kitap):
    Stephen Miller
  • Yapımcı:
    Jack L. Murray, Michael Paseornek, André Link, John Dunning, John Sacchi
  • Görüntü Yönetmeni:
    Brian Pearson
  • Müzik:
    Michael Wandmacher
  • Filmin Websitesi:
    mybloodyvalentinein3d.com
  • Süre:
    1 saat 41 dk

• Filmin Özeti
    On yıl önce yaşanan bir trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger’ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden’ın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun tam bir yıl sonrasında, Sevgililer Günü’nde, Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten sonra kendisi de öldürülmüştür.

Tom Hanniger, on yıl sonra, Sevgililer Günü’nde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularıyla da boğuşmaktadır. Oysa Sarah Tom’un en iyi arkadaşı olan şerif Axel’la evlenmiştir. Ama bu gece, yıllar süren huzurdan sonra, Harmony'nin karanlık geçmişinden bir şey geri döner. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamaz bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.
  • jensen-buket
    jensen-buket

My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı Empty Geri: My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı

Mesaj tarafından ***eziii*** Ptsi Ağus. 03, 2009 9:39 pm

Jensen'i çokk sevmeme rağmen izlediğim en kötü filmlerden biriydi...
    ***eziii***
    ***eziii***
    Admin
    Admin

https://jensenackles.yetkin-forum.com

My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı Empty Geri: My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı

Mesaj tarafından jensen-buket Ptsi Ağus. 03, 2009 9:57 pm

Eet katılıy0rm film baya kötydü . Ben Jensen için izlemistm bi de 3-D filn baya ilgmi ckmisti ama umdgum gbi ckmadı :/
    jensen-buket
    jensen-buket

Mesaj tarafından özge Ptsi Ağus. 03, 2009 10:26 pm

bende filmi izlemişlerden biri olrak bende umduğumu bulamadım diyebilirim sırf jensen var diye izlemiştim ama çokta kötü değildi yani
    özge
    özge

Mesaj tarafından lovestar Cuma Ağus. 07, 2009 4:48 pm

Jensen olmasa fılm kesınlıkle ızlenmezdı soyle dıyebılırım kı 80 lerın korku fılmlerı daha ıyıydı..Gulu seven dıkenıne katlanır mısalı fılme katlandık ıste
    lovestar
    lovestar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından ***eziii*** Cuma Ağus. 07, 2009 5:04 pm

Valla Elm Sokağı Kabusları Serisinin gözünü seveyim ya bu filmden sonra Very Happy
    ***eziii***
    ***eziii***
    Admin
    Admin

https://jensenackles.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından jensen-buket Cuma Ağus. 07, 2009 7:21 pm

Elm Sokağı Kabusu'nu da tekrar çekiyolar.Filmi berbat etmeseler bari bu film gibi :/
    jensen-buket
    jensen-buket

Mesaj tarafından lovestar Cuma Ağus. 07, 2009 8:46 pm

ezgi kesinlikle katılıyorum sana..fredy cooger bıle daha ıyıydı..ayrıca fılmı yenıden cekılorsa berbat ederler bence..cunku bızde genelde oyle oluyor..Bakın hababam sınıfını yenıden cektıler de ne oldu? yıne eskılerını degısmem yenılerıne..
    lovestar
    lovestar
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AsLı acKLes Çarş. Eyl. 23, 2009 1:18 am

Film idare ederdi yani ama Jensen başrol olmasına rağmen çok az göründü ona üzüldüm yaa x( xD
    AsLı acKLes
    AsLı acKLes

Mesaj tarafından SweeTThinG Cuma Kas. 06, 2009 8:36 pm

Çok haklısınız ya arkadaşlarımla izledim bide ben filmi Jensen var muhteşemdir diye 5 kişiyiz 2si kafaları dayadı uyumaya başladılar biri mesajlaşmaya başladı kankam diğer filmleri incelemeye başladı :S Ben aha Jensen diyince kafayı kaldırıp baktılar şeker bişimiş gibi laflar söylediler sonra geri boş boş oturmaya devam ettiler :S :S

ya ben bide sonunu anlamadım adamın hayaletimi gelip Jensenin içine giriyoda milleti kesiyo jensen yoksa filmde delimi :S
    SweeTThinG
    SweeTThinG
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Jen.ReaLove Paz Ara. 06, 2009 5:48 pm

My Bloody Valentine 3-D / Sevgililer Günü Katliamı Lol Arkadaşlar muhtemelen haberiniz vrdır ama Sinema Tv 19 Aralık Cumartesi 22:50 de MBV"yi verecekxD
    Sinema Tv 2 de de Sinema Tv de film bittikten sonra verdikleri için hem sinema tv den hem de 2"den izleyeblrm(iz)xD
    Jen.ReaLove
    Jen.ReaLove