Jensen Ackles Türkiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jensenla ilgili hayalleriniz..

+8
AsLı acKLes
Miss.Ackles
büşra-jensen
nurr
özge
SweeTThinG
***eziii***
lovestar
12 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Jensenla ilgili hayalleriniz.. - Sayfa 3 Empty Jensenla ilgili hayalleriniz..

Mesaj tarafından lovestar Cuma Ağus. 07, 2009 11:42 am

Konunun ilk mesajı :

arkadaşlar malum hepimiz Jensen Ackles hayranıyız...onunla ilgili ne gibi hayalleriniz var?buradan paylaşalım...ne dersiniz?
lovestar
lovestar
Moderatör
Moderatör

Jensenla ilgili hayalleriniz.. - Sayfa 3 Empty Geri: Jensenla ilgili hayalleriniz..

Mesaj tarafından Jen.ReaLove Ptsi Ara. 07, 2009 7:41 pm

Hepinizin hayallleri çok gzlxD SweetThing hayaline koptumxDxD Normalde de melekti bu sefer cenette melek oluyomş filanxDxD
Bnm de hayalim şu.Bi sürü hayal var da seçmece yaptım. Günlerden bi gün Jensen uçağa biniyo.Ama uçak arızalanıyo (amanınnnxD) Ve zorunlu olrk Türkiye"ye iniyo. Ben de kuzenimi karşılamak için havaalanına gittiğimde bunu öğreniyorum.Bütün bayan görevliler heyecan içinde doğal olrk.xD Hemen işte koşuyorum Jensen Jensen diye.Sonra o da bi şekilde bni görüyo fln filanxD Biraz saçma olablr ama onun içinde olduğu her hayal bnm,bizim için güzel diye düşünüyorumxD
Jen.ReaLove
Jen.ReaLove

Jensenla ilgili hayalleriniz.. - Sayfa 3 Empty Geri: Jensenla ilgili hayalleriniz..

Mesaj tarafından lovestar Perş. Ara. 17, 2009 11:42 pm

Tosba demiş ki:Benim hayalimde şöyle arkadaşlar..Ben Amerika’da sinema-tv okuyorum ve supernaturalin setinde asistanlık yapıyorum.Jensen ve Jared’le de çok iyi arkadaşım ve ayrıca tabikide Jensen’e aşığım ama belli etmiyorum,sürekli birlikte takılıyoruz,eğleniyoruz filan..Aslında Jared benim duygularımın farkında ama o da belli etmiyor.Sonra birgün Jensen bana karşı farklı duygular hissetmeye başlıyor ve Jared’le konuşuyor, o da benim duygularımdan haberdar olduğu için Jensen ‘a olumlu tepkiler veriyor ve böylece büyük aşk başlıyor.Tabi bizim aramızda yaş farkı gibi bir sorun olmadığı içinde gül gibi geçinip gidiyoruz.

İşte böyle, bu yaşımda bile böyle hayaller kurabiliyorum bu adam insanı ergen moduna sokuyor,çocuklaştırıyor resmen..Smile
Tosba hiç de öyle değil valla..Çok güzel bir hayal..Jensenla ilgili hayallerimizi paylaştıkça gerçekten gülümsüyorum..Çok güzel ve gerçek olası şeyler ama olma ihtimali birazzcık az işte Smile)
lovestar
lovestar
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Tosba Cuma Ara. 18, 2009 1:31 am

Ah canım keşke birazcık az olsa oldukça az hatta sıfır..ama olsun insan hayallerinede engel olamaz ya..
Tosba
Tosba

Mesaj tarafından lovestar Cuma Ara. 18, 2009 8:32 am

Olamaz tabi.Belki de birgün gerçek olur kimbilir;gerçekten gönülden istersek neden olmasın?bu dünya için olmasa bile Cennette onu görebileceğimi umuyorum..
lovestar
lovestar
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Tosba C.tesi Ara. 26, 2009 7:14 pm

İnşallah canım Allah gönlüne göre versin Smile
Tosba
Tosba

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics